Květen 2010

sad Gaara picture

30. května 2010 v 16:46 | Tifa Lokhart |  Naruto
tenhle obrázek jsme oběvila v telefonu a ani newim kde jsem ho vzala...je boží... a už ho mam na tapetě phonu....chtěla jsme udělat  dess původně s timhle ale byl moc malej.....stejně je ten dess hroznej
sad

new design with : Sabaku no Gaara

29. května 2010 v 19:40 | Tifa Lokhart |  Design
udělala jsme novej dess...původně jsme zamejšlela jinej obrázek..ale tenhle j taky hezu .. .ale skazila jmse to těma okrajema...no nic...snad se líbí...mě moc ne
zahláví

Jezero vyplavilo zrůdu s bílou tváří, může jít o montaucké monstrum či čupakabru

21. května 2010 v 13:05 | Tifa Lokhart |  moje kecy...
to je fakt moc TT-TT za chvíli nás tu budou pronásledovat dinosauři


Jezero vyplavilo zrůdu s bílou tváří, může jít o montaucké monstrum či čupakabru

Rok co rok se objevují zvěsti a důkazy o existenci tzv. montauckého monstra. Poprvé se o něm svět dozvěděl v roce 2008, kdy bylo jeho tělo nalezeno na pláži v New Yorku. Minulý rok byl pak tento živočich umlácen malými dětmi v Panamě. Nyní byl další exemplář vyplaven v kanadském Kitchenuhmaykoosib ve státě Ontario.
Zvíře připomnělo nález neznámého tvora z roku 2008, jemuž se přezdívalo
Zvíře připomnělo nález neznámého tvora z roku 2008, jemuž se přezdívalo "montaucké monstum".
Dnes 12:00 - Kitchenuhmaykoosib
Zvíře má podle svědků i tentokrát jakoby gumové tělo a pravděpodobně jde o stejného živočicha, o kterém se mluvilo v předchozích letech. Bizarní stvoření bylo tentokrát vyplaveno na kanadské pláži a dalo tak oživit vzpomínkám na montaucké monstrum. Zvíře však tentokrát není holé celé, neochlupenou má pouze celou hlavu, tvář a chodidla.
Neznámého tvora nalezly dvě dívky u jezera v kanadském Ontariu.
Neznámého tvora nalezly dvě zdravotní sestřičky u jezera v kanadském Ontariu.
Právě skutečnost, že má některé části těla holé a disponuje velmi podobnou fyziognomií jako již dříve nalezená těla neznámého živočicha, vede ke spekulacím, že má svět i tentokrát něco do činění s montauckým monstrem.

Mrtvola záhadně zmizela

O nález mrtvoly se tentokrát postaral pes, který začal u jezera čenichat a po chvíli vytáhl mrtvolu podivné kreatury z jezera a upozornil na ně dvě ošetřovatelky, se kterými byl na procházce. Ty si divné zvíře vyfotografovaly a zanechaly ho svému osudu.

Video

Toto je jediné video dokazující existenci montauckého monstra - jde o nález z Long Islandu v roce 2008.
Když se o nálezu dozvěděli další místní, rozhodli se, že se půjdou na místo podívat a mrtvolu odnesou, aby ji mohli lépe prozkoumat. Jenže ta mezitím zmizela.
Fotografie ženy umístily na tamější webové stránky s komentářem: "Toto stvoření našel místní pes Sam v prvním květnovém týdnu v městské zátočině u vody. Upozornil nás na něj a my jsme uviděli stvoření ve vodě, které bylo hlavou dolů. Poté ho vytáhl ke skalám, kde byly pořízeny i tyto fotografie. Ocas stvoření měl zhruba 30 centimetrů a vypadal, jako by patřil obří kryse."
Zvíře připomínající vydru má hnědou srst, holou bílou tvář i nohy a velké zahnuté zuby.
Zvíře připomínající vydru má hnědou srst, holou bílou tvář i nohy a velké zahnuté zuby.
Proběhlo již mnoho spekulací, o jaké zvíře se může jednat. Někteří jsou zastánci toho, že jde o zmutovanou vydru. Avšak dlouhé zahnuté tesáky zase připomínají divoké prase. Pozadu samozřejmě nezůstávají ani názory, že by mohlo jít o mýtickou čupakabru, jejíž spatření hlásily v posledních letech stovky lidí.

new design with : dark link and Link

10. května 2010 v 16:14 | Tifa Lokhart |  Design
lidi moc se omlouvam vim že ten dess se samurai champloo byl propracovanejší když mě se tenhle obrázek tak nehorázbě líbí TT-TT jmse  tim osedlá xD mam ho všude! na tapetě PC v telefonu a kdyby mi šla tiskárna tka ho mam i vytisklej a nalepenej na zdi TT-TT opravdu m ito promiňtě hend začnu pracovat na lepším dessu ale jelikoš mě opět posedl zlý duch Linka a Dark Linka tak .... to bude s nim ixD snad to nevadí xD
zahláví

Skillet- Hero

9. května 2010 v 14:23 | Tifa Lokhart |  Skillet
po dlouhý době jsem si vzpoměla na tuhle kapelou a evidentně jsou dost populární páš to vypadá že tahle písnika je docela nová .. .tak ji sem dávam xD a až jsem si všimla že ten co zppívá hraje na bassku ♥ oblíbenec xD
je docela hezká XD mě osobně  se hrozně líbí ten začáteknež se začne zpívat .. njn já no xD

Dir En Grey - Agitated Screams of Maggots

7. května 2010 v 20:19 | Tifa Lokhart |  all music
newim jeslti jsem to sem už dávala jako že mam doje mže dávala .. ale mě se to prostě děsně líbí ta písnička

Samurai Champloo aneb POMOOOOOOOOOOOOOOC! TT-TT

2. května 2010 v 9:28 | Tifa Lokhart |  moje kecy...
lidi pomužete mi prosím....? Hledala msej Anime Samurai champloo abych se na něj online za žádný peníze koukla...ale nemužu to najít s CZ titulkami . .a když už to najdu tka to jde jenom stáhnout ale stáhnu to v tom souboru kterej nejde v ničem otevřít .. .a nebo je ot na megavideu (grrrr!!!) kde ot nejde...a hrozně mi to sere.. jo jako já tom mam v aj ,.... ale s Cz je ot snaší ...tka jeslti by ste mi prosím nepomohli.. jak vidíte ... s samuraiem mam i dess...tka no.. je idvnej jávim .....no...tka . .děkuju moc za pomoc
Tifa
(supr vypad mi internet takže nevim jeslti tenhle článke zobrazim*

Ropa u USA uniká zřejmě pětkrát rychleji, následky budou nepředstavitelné

2. května 2010 v 7:27 | Tifa Lokhart |  moje kecy...
je to něco hroznýho..normálně se o ty hurykány a tk nezajímam ale tohle mě zaujalo...je to děsný

ZDROJ: NOVINKY.CZ

Ropa u USA uniká zřejmě pětkrát rychleji, následky budou nepředstavitelné

Ekologická katastrofa následující po potopení ropné plošiny firmy BP bude daleko větší, než odborníci očekávali. Zřejmě půjde o největší znečištění ropou v historii. Satelitní záběry naznačují, že z vrtu uniká pětkrát více ropy, než byl první odhad. Místo 5000 barelů tak možná uniká 25 000 barelů ropy denně (skoro 4 milióny litrů). Z hlediska následků pravděpodobně tato katastrofa předčí i hurikán Katrina.
Satelitní snímek skvrny u břehů Louisiany ukazuje její obří rozměry.